Droši vien paši ziniet, kā ir tad, kad pie kāda ir jāiet pirmo reizi, un atcerieties sajūtu, kad neko neziniet! 

Tieši tāpēc, es patiesi novērtēšu, ja dalīsieties ar savu pieredzi apmeklējot procedūras, lai arī citiem būtu Jūsu viedoklis un atsauksme, kas iedrošinātu pirmajai pieredzei :) 

Kļūdas dēļ esmu izdzēsusi visus jaukos ierakstus!!! Ļoti ceru, ka drīz atkal šo lapu pildīs atsauksmes!!!! Lūdzu Jūs, palīdzēt! Paldies! 

Aija

Comments: 19
 • #19

  Simona (Sunday, 16 March 2014 04:00)

  Tik patīkamu un pozitīvu emociju, kā pēc karsto akmeņu masāžas, sen nebija bijis! Ļoti patīkami aiziet uz procedūru tieši pie tāda cilvēka kā Aija:)
  Diena bija izdevusies! Liels, liels paldies:)

 • #18

  Laura (Wednesday, 22 January 2014 04:33)

  Tā burvīga sajūta, kad pasaule apklust, apstājas, ir tikai šis baudas mirklis… Aija prot pacelt labsajūtas un vitatlitātes spārnos :) Labsajūtas pasaules radītāja! Paldies par katru burvīgo tikšanos! Paldies par lielisko darbu, sarunām un sajūtām! Tu esi lieliska!

 • #17

  Ketrina (Monday, 13 January 2014 13:27)

  Esmu priecīga par šo superatradumu - vaxatori Aiju, pie kuras pēc katras procedūras esmu uzlādēta ar enerģiju,pozitīvismu un smieklu devu atlikušajai dienai!
  Meistare, kuras procedūras apmeklējot saņem papildus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību!

 • #16

  Antra (Sunday, 12 January 2014 13:44)

  Aijas saloniņš ir pats labākais, kurā esmu bijusi: personīga attieksme + 100% fokuss uz klientu + pozitīvisma lādiņš visai atlikušajai diena, kā arī sirsnīga, gudra, profesionāla u.t.t. sava aroda meistare, kura turpina savu izaugsmi!
  Tā tik turpināt!!! :)

 • #15

  Linda (Saturday, 11 January 2014 08:02)

  Aijai pavisam noteikti ir viens no tiem retajiem cilvēkiem, ar kuru man vienmer ir interesanti un aizraujoši parunāties par visdažādākajām mums abām saistošām tēmām. Turklāt pateicoties šīm sarunām visas vaksācijas garumā, vienkārši neatliek laika pievērst uzmanību šai tomēt sāpīgajai procedūrai.
  Tāpat Aija ir ļoti pretim nākoša attiecībā uz procedūras laika noteikšanu - ja vajadzēs, Aija piecelsies līdz ar pirmajiem gaiļiem, lai apkalpotu klienti, kurai darbu dienas rīti šķiet tie saistošākie :)
  Nobeigumā, pavisam noteikti var just, ka Aiju patiesi saista sava nodarbošanās un darbs ar cilvēkiem - tieši šo iemeslu dēļ viņa ir tik laba šajā jomā. Vēlu visu to labāko pilnveidē un attīsībā!

 • #14

  Ilze (Friday, 10 January 2014 11:11)

  Ja cilvēks dara to,kas patīk , to var just! Ja darbs sagādā prieku arī cietiem- tur var atgriezties ! Un tā nu ir ar Aiju - savu darbu dara pēc labākās sirdsapziņas , padarot mūs skaistākas.
  Jūtos kā ejot ciemos pie draudzenes, nevis kā kliente uz procedūru.

 • #13

  Elīna (Friday, 10 January 2014 06:02)

  Aijas profesionālos (un ne tikai :) ) pakalpojumus jau izmantoju kādus gadus 4, ja nemaldos un esmu ļoti apmierināta. Aija ir izglītota, daudzpusīga, ļoti mērķtiecīga, kas savus mērķus sasniedz. Neapstājās ne mirkli un ir gatava izmantot pat vistrakākās iespējas ko dzīvē piespēlē. Pēc procedūru pie Aijas vienmēr aizeju ar smaidu, iedvesmu un pārdomām :) Novēlu turpināt pašizglītoties un uzkāpt jaunās virsotnēs! :)

 • #12

  Santa (Friday, 10 January 2014 02:42)

  Par Aiju un viņas darbu varu teikt tikai pašu labāko. Ar tādu pieeju -pat medus masāža un limfodrenžā liekas nesāpīga. Lieliska klausītāja un iedvesmotāja. Jau pēc pirmās reizes likās, ka pazīstu viņu mūžīgi.
  Pateicoties Aijai esmu zaudējusi diezgan daudz kg - gan no procedūrām, gan ieteikumiem. Paldies, ka tu esi Aijiņ:)

 • #11

  Lelde (Thursday, 09 January 2014 14:04)

  Aijai patīk tas ko viņa dara un to noteikti nevar nepamanīt. Ja uz procedūru pie Aijas dodies pirmo reizi, satraukumam nav pamata- viss ir kvalitatīvi, profesionāli un patīkami ir tas, ka viņa vienmēr sagaida ar smaidu un, promejot, pavada ar labiem vēlējumiem :) Prieks nākt atkal!

 • #10

  Zita (Thursday, 09 January 2014 13:39)

  Viennozīkmīgi varu teikt tikai pozitīvus vārdus. Aija ir atradusi savu darba lauciņu, kurā izpausties un viņai tas padodas perfekti. Lai arī vairs nedzīvoju Latvijā, taču katru reizi, kad tur atgriežos, vienmēr apmeklēju Aiju, jo viņas sniegtie pakalpojumi ir augstu novērtējami un viņa ir ļoti labs sarunu biedrs. Ir prieks apmeklēt viņas seansus un to iesaku arī Jums!

 • #9

  Алина (Thursday, 09 January 2014 13:26)

  Никого ни за что не променяю на Аийю! Хожу уже года 4 постоянно. Все абсолютно идеально! Любая процедура, даже болезненная происходит безупречно.
  Атмосфера волшебная! В каком бы настроении не была, выхожу всегда в приподнятом!
  Аийя чувствует люьое настроение, пожелание, знает что и как лучше, ни один салон не идет в сравнение!
  Мало того что я в восторге от работу Аийи, так еще и мое тело в абсолютном!
  Безумно рада что нашла тебя ))

 • #8

  Marina McQ (Thursday, 09 January 2014 12:18)

  Присоединяюсь к ниже сказанному. Аийя специалист высшего уровня. После каждого сеанса выходишь с хорошим настроением и полностью удовлетворенный. Я тот человек который придирается по мелочам. Перепробовала различные Люкс салоны, но всегда возвращаюсь к Аийе. Как профессионал она не только выполняет качественно свою работу, но и чувствует каждого клиента. Что еще мне очень нравится, то что Аийя никогда не делает на халяву, всегда все четко. Очень рада что я нашла Тебя :)

 • #7

  Baiba (Thursday, 09 January 2014 08:59)

  Viennozīmīgi Aija ir profesionāle, dara savu darbu apbrīnojami un viņas lielais pozitīvisms katru apmeklējumu padara īpašu.

 • #6

  Evija (Thursday, 09 January 2014 07:12)

  Aija ir profesionāla meistare un fantastiska sieviete ar kuru vienmēr ir interesanti parunāties.

 • #5

  Maruta (Thursday, 09 January 2014 06:08)

  Jau vairākus gadus pie Aijas eju uz procedūrām, tagad arī manas kolēģes iet. Aija ir cilvēks, kurš ne tikai lieliski izdara darbu, bet arī vienmēr uzlabo noskaņojumu - pozitīva un iedvesmojoša!

 • #4

  Beate (Thursday, 09 January 2014 04:46)

  Aizmirsiet par nervu zāles, psihologiem un terapeitiem - aizejot pie Aijas uz jebkāda veida procedūru, izejot ārā Tu jutīsies atvieglots, sirdi izkratījis, iedvesmots un ču ču laimīgāks. Izcili prasmīga meistere ar pievienoto vērtību.

 • #3

  Irīna (Thursday, 09 January 2014 04:14)

  Reti var atrast tik jauku sava darba veicēju, kurā apvienotas tādas īpašības kā atbildība, profesionalitāte un vienkārši sirsnīga cilvēcība.

 • #2

  Dace (Thursday, 09 January 2014 03:50)

  Āķis lūpā no pirmās tikšanās reizes. Paldies par superīgo attieksmi un nemainīgo profesionalitāti jau vairākus gadus!

 • #1

  Agatelo (Thursday, 09 January 2014 03:28)

  Prasmīga meistarīte. Cilvēks istajā vietā. To var just visās Aijas procedūrās.

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi