Vaksācija

Vaksācija pēc definīcijas nozīmē- atbrīvošanās no apmatojuma. Lieki teikt iemeslus, kāpēc tik daudz sievietes mūsdienās ir atklājušas, ka šis process, lai arī nav no patīkamākajiem, tomēr ir ļoti ērts!


Vaksācijas laikā liekie matiņi tiek izrauti līdz ar mata sakni, līdz ar to process, kad matiņi sāk ataugt ir nesalīdzināmi ilgāks, ja salīdzina ar matiņu likvidēšanu ar skuvekļa vai depilācijas krēma palīdzību.


Matiņa ataugšanas laiks, katram ir diezgan individuāls, un, laiks, kad kāds izvēlas apmeklēt procedūru ir ļoti individuāls, jo kādam rada diskomfortu pat tas, ja matiņi tikko sāk parādīties, tad viņi nāk jau pēc 2 nedēļām, kādam matiņi ataug pavisam mazliet pat pēc 4-5 nedēļām, un tad arī šī procedūra tiek atkārtota. Vidēji vaksācija tiek veikta katras 3-4 nedēļas.


Daudziem ir jautājums, kāpēc matiņi mēdz ieaugt- matiņi ieaug, jo ar vaksāciju (neatkarīgi no vaska veida, kas tiek lietots) mata sakne tiek novājināta, attiecīgi, tas, ko var just, matiņi pat attaugot ir gaišāki un maigāki. Tā, kā matiņa sakne ir novājināta, tas vairs nespēj izdurties cauri ādai un sāk augt zem ādas. Meitenes, es varu pateikt, ka līdz šim, es neesmu atradusi nevienu brīnumlīdzekli, kas šo lietu novērstu- ir izmēģinātas dažādas lietas, dažādiem cilvēkiem!


Par pirmo reizi- jā, tas nav patīkami, jā, tas sāp...bet tās ir tikai pāris minūtes, kas šķir no lieliska rezultāta! Labā ziņa ir tā, ka katra nākošā reize sāp arvien mazāk :)

Vaksācijas zonas Cena
Pilns bikini 15EUR
Bikini maliņas 10EUR
Kājas līdz celim /celi ieskaitot vai visā garumā 10EUR
Rokas ieskaitot elkoni 10 EUR
Paduses 5EUR
Muguras krustu daļa 5EUR
Virslūpa 5EUR
Zods 5EUR
Uzacis 5EUR

 

* Citas vaksācijas zonas/daļas tiek skatītas individuāli! 

!!!Vaksācija tiek veikta sievietēm

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi