Karsto akmeņu masāža

Masāžas laikā tiek izmantoti karsti- bazalta akmeņi, kuriem ir veikta īpaša apstrāde, vidēji vienas masāžas laikā tiek izmantoti 50-60 dažādu lielumu akmeņi. Es terapijas laikā izmantoju papildus vēl 10 akmeņus, kas ir atrasti mūsu Baltijas jūras krastā, jo esmu pārliecināta, ja esam Latvijā, tad ir jāizmanto arī mūsu zemes enerģija.

Akmeņi tiek sildīti vidēji 50 grādu ūdens peldē, tie ir karsti, bet ne tik karsti, lai tiktu nodarītas sāpēs ķermenim. Akmeņus masāžas terapeits vispirms tur rokās, līdz ar to, tie ir tik karsti, lai tos var noturēt speciālists rokās.

Daudzos informāciju avotos, akmeņu masāža tiek attēlota: pāris akmeņi uz mugurkaula un dažās bildēs pa vidu vēl tiek ielikti ziedi, līdz ar to cilvēkiem rodas nepareizs priekšstats par procedūru kā tādu.

Akmeņu masāžas laikā, terapeits visu laiku atrodas blakus klientam, un darbojas ar viņa ķermeņa labsajūtas nodrošināšanu- attiecīgi sniedz akmeņu masāžu.

 

Detalizēts masāžas apraksts:

masāžas sākumā, klients, guļ uz vēdera, tiek atsegta muguras daļa, no sākuma āda tiek masēta ar rokām, tad tā tiek masēta ar akmeņiem, tikai tad, kad āda ir sagatavota temperatūras maiņai, akmeņi tiek atstāti uz noteiktiem punktiem- šajā gadījumā uz punktiem, kas izvietoti uz muguras. Tālāk, terapeits strādā ar vienu no kājām, un atkārto visus trīs iepriekš minētos soļus, tajā pašā laikā tikmēr uz muguras atstātie akmeņi turpina iedarboties uz punktiem un sildot noteiktas muskuļu grupas, kad viena kāja ir izmasēta, gan ar rokām, gan ar akmeņiem, tiek uzlikti akmeņi uz punktiem un sākas darbība pie otras kājas. Muguras pusi pabeidzot, akmeņi tiek noņemti vispirms no muguras, tad no vienas kājas un no otras. Kad visi akmeņi noņemti, klients griežas un guļ uz muguras, visi soļi tiek atkārtoti ķermeņa priekšpusē. Masāža tiek noslēgta ar maigu plaukstu, kāju vai sejas masāžu.

 

Masāžas iedarbības rezultātā:

- ķermeņa šūnas tiek apgādātas ar skābekli un vajadzīgajām barības vielām;

organismā notiek detoksikācija;

sekmē muskuļu nostiprināšanos,

- pateicoties siltumam samazina sāpes muskuļos,

- sekmē endorfīnu izstrādāšanu,

- samazina un/vai noņem galvas sāpes,

- paaugstina imunitāti,

- samazina stresa risku, 

- palielina ādas tonusu un elastību,

- likvidē sastrēgumus vēnās un uzlabo limfas cirkulāciju,

- neitralizējas negatīvā enerģija,

- izlīdzinās enerģijas plūsmas. 

 

Ir svarīgi atcerēties:

- akmens masāža var tikt veikta reizi nedēļā, reizi divās nedēļās vai retāk;

- masāžas iedarbība ir jūtama jau pēc pirmās reizes;

- būtiski pateikt terapeitam izstāstīt par savu veselības stāvokli (operācijas, traumas, alerģijas) īpaši uzsverot pēdējos divus gadus;

- īpaši ieteicama relaksācijai, labai omai un cilvēkiem, kas nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm;

akmens masāža tiek veikta tikai vienam cilvēkam vienreiz dienā, jo pēc katras masāžas akmeņi tiek ne tikai notīrīti, lai tie būtu higiēniski, bet arī attīrīti enerģētiski.

 

Masāžas ilgums un cena 

 

Karsto akmeņu masāža           Ilgums                  cena

 

Visam ķermenim                                    1h30min                      33EUR

 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi