Vakuuma masāža problēmzonām

Nesen izlasīju labu piemēru par šo procedūru. Šajā piemērā, vakuuma masāža tiek salīdzināta ar putekļu sūcēju, un tur galvenā doma bija tāda, ka labs putekļu sūcējs ne tikai savāc putekļus no grīdas, bet tas arī izsūc putekļu daļiņas, kas atrodas paklāja šķiedrās. Attiecīgi, tāpat vakuuma masāža ne tikai tīra ādu (rūpējas par ādas virsējo slāni, izlīdzinot to), bet tā efektīvi strādā uz kaitīgo toksīnu izvadīšanas no mūsu organisma, kas atrodas zemādas slānī.

Vakuuma masāža uzlabo ādas tekstūru, un efektivitāte palielinās, ja to kombinē ar citām procedūrām, tādām, kā medus masāža, limfodrenāža. Medus masāža kombinācijā ar vakuuma masāžu būs efektīva, ja galvenais mērķis ir maksimāli īsā laikā uzlabot ādas vizuālo efektu un limfodrenāža, ja cīnāmies ar zemādas tauku slāni, un strādājam pie tā, lai normalizētu limfas pareizu plūsmu.


Diez gan liels māns ir tas, ka cilvēki domā, ka šāda veida procedūras ir nepieciešamas tikai cilvēkiem, kuriem ir liekas svars, kas ir pēc dzemdību periodā, vai kuru āda zaudē elastību balstoties uz dabisko ādas novecošanas procesu. Patiesība ir tā, ka nevaru apgalvot atsaucoties uz zinātniskiem pierādījumiem, bet diemžēl mūsdienās arī dažai pusaugu meitenei (piem.12.gadi) noderētu šāda veida aktivitāte, jo tā pārtika, kas sastāda mūsu ēdienreizes (lielākoties) ir patiess bieds normālam veselīgam ķermenim.


Vakuuma masāžai ne tikai ir vērojami lieliski rezultāti ādas uzlabošanā, bet balstoties uz pastiprināto asins apgādi tā sekmē arī imūnsistēmu.

Vakuuma masāžu līdzīgi, kā citas celulīta ārstēšanas tehnikas, tiek ieteikts veikt 2-3 reizes nedēļā, ar minimālo kursu 6 reizes.

Ādas uzlabojumi būs redzami jau pēc pirmajām procedūras reizēm.

Uzsākot šo terapiju ir jābūt gataviem izdzert vismaz 2-3 litrus ūdens dienā.

Vakuuma masāža, lai saglabātos ilglaicīgs efekts, pēc kursa iziešanas ir ieteicams, procedūras veikt 2-4 reizes mēnesī, 4 mēnešu periodā. 

 

Vakuuma masāža           Ilgums                   Cena
Problēmzonām 1h 23EUR

 

* Problēmzonas: kāju augštilbi no abām pusēm, iekļaujot gurnus, sāni (vai saucamie spārniņi, mīlas rokturīši) un  vēders.

 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi