Vakuuma masāža mirdzošai sejai

Seja ir mūsu ķermeņa spogulis, šo vārdu vienkāršība ir zelta vērtībā. Kaut arī mūsu organisma lielākā orgāna – ādas platība ir atuveni 2 kvadrātmetri, tieši seja ir tā pēc kā mēs varam spriest par ķermeņa vispārējo veselības stāvokli, tāpēc ir būtiski, lai tā tiktu kopta un lolota.


Ar vecumu notiek sejas kapilāru sašaurināšanās, kā rezultātā ādai vairs netiek piegādāts skābeklis tik intesīvi, lai tā būtu starojoša. Skābekļa trūkuma rezultātā, samazinās arī normāls mitruma apgādes līmenis ādai, sausas ādas rezultātā sejas krunciņas veidojas pastiprināti un kļūst dziļākas, un neizbēgami arī ādas krāsas izmaiņas ir vērojamas.


Vakuuma masāža sejai pastiprina asinsriti ādā, paātrināta reģenerācijas no kolagēna, kas uzlabo ādas elastību.

Saviem esošajiem klientiem, parasti par vakuuma masāžu sejai saku, ka tas ir sejas fitness, jo normālos apstākļos, ikdienā mums katram piemīt savas sejas mīmikas, kuras labi iezīmējas attiecīgi mūsu emocionālajam stāvoklim, emocijām. Vakuuma masāžas laikā tiek izkustināti visi sejas muskuļi arī tie, kurus parasti nelietojam, kā rezultātā tiek nogludināta sejas virsmas āda. 


Procedūras process: seja pirms vakuuma masāžas tiek attīrīta, tai skaitā arī ar sejas masku. Pēc tam tiek likts speciāls gēls, kas paredzēts šīs procedūras veikšanai, pats process ar vakuuma aparātu ilgst vidēji no 15-20 minūtēm, balstoties uz katra indivīda ādas jūtīgumu, diez vai kāds gribētu staigāt ar zilumu uz pieres vai vaiga. Pēc tam tiek veikta klasiskā sejas masāža, lai nomierinātu ādu un stabilizētu tās normālu izskatu- noņemtu sasārtumu, kas veidojies balstoties uz vakuuma masāžas izmantoto spiedienu. Procedūras noslēgumā, āda tiek likta karsta dvieļa komprese un tiek noņemts masāžas gēlu. Pēc tam āda tiek stiprināta izmantojot ādas atjaunošu kosmētiku (pārsvarā procedūras sejai tiek veiktas izmantojot Algotherm sejas kosmētiku).


Šo sejas procedūru nav ieteicams veikt biežāk kā vienu reizi nedēļā, taču ir ieteicams to veikt vismaz vienu reizi mēnesī, jo tā ne tikai dziļi iedarbojas uz sejas audiem, bet arī atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un padara to mirzošu, veselīgu un skaistu! 

 

Vakuuma masāža sejai             Ilgums                  Cena
Sejai, iekļaujot kaklu 40-50 min.    18EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi