Skaistas acis

Uzacīm un skropstām galvenā funkcija, kāpēc tās atrodas tur kur atrodas ir aizsargāt acis, attiecīgi no svīšanas no lietus un tml. Kā jau esiet pamanījuši vienam uzacīm matiņi aug tik daudz, ka nezin, kā tikt galā, tajā pašā laikā kādam citam dabiski ir izveidojušies vien pāris matiņi.  Līdzīgi arī ar skropstām- visbiežāk tiem, kam ir lielas formas acis, ir arī garas, biezas skropstas un pretēji.

 

Lūdzu, pievērsiet uzmanību: labāk, lai uzacīm matiņi ir vairāk nekā mazāk, jo katram mums viņi ir tik daudz, kā to nosaka mūsu dabiskie sejas panti. Es pilnīgi noteikti atbalstu koptas uzacis, taču vārds koptas nenozīmē, ka tām ir jābūt pavisam šaurā līnijā!

Ir būtiski ņemt vērā, uzacs dabisko noslieci uz augšanas biezumu. Pieminēšanas vērts ir fakts, ka biezākas uzacis, liek izskatīties arī cilvēkam jaunākam, noteiktā vecuma posmā! Augstāk rakstītais ir tikai mans ieteikums, nevienam bez viņa paša vēlēšanās netiks atstātas bieza uzacu forma, ja šis cilvēks labi jūtas ar šaurām, un otrādi!


Uzacis ir tā lieta, kas ir ļoti izteikta mūsu sejā, un patiesībā skaisti koptas uzacis maina visas sejas izskatu kopumā, tās var pastiprināt acu mirdzumu, vai gluži pretēji padarīt skatienu neizteiksmīgu!


Par skaistām un sakoptām acīm, ja Jums ir nepieciešams izveidot uzacu formu no jauna, es priecāšos Jūs redzēt ar maksimāli ataudzētiem uzacu matiņiem (lieliski, ja vismaz vienu mēnesi neko nedarīsiet). 

 

 

 

Pakalpojums Cena
Uzacu korekcija ar pinceti 5EUR
Uzacu korekcija ar vasku 5EUR

Uzacu krāsošana (brūnas, melnas vai

pelēkas, iespējams arī kombinēts tonis)                 

5EUR
Skropstu krāsošana (melnas, brūnas) 5EUR

 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi