Laimīga sejas āda - klasiskā sejas masāža

Tā līdzīgi, kā jebkura cita veida masāža mazina spriedzi, veicina relaksāciju, uzlabo asins cirkulāciju un atjauno enerģiju, lai jūsu sejas atgūtu mirdzumu un āda būtu starojoša.

Droši vien katrs no mums ir piefiksējis, ka seja pamostoties izskatās savādāk nekā pirms iešanas gulēt, attiecīgi sejas āda no rīta ir mīkstāka un blāvāka. Tas ir izskaidrojams ar to, ka miegā, asins cirkulācija samazinās organismā, attiecīgi lēnāka asins un skābekļa piegāde šūnām. Sejas masāža ir veicina asins piegādi sejai, parādās sārtums vaigos. Ja tiek veiktas regulāras sejas masāžas, tiek pacelti/uzlaboti sejas muskuļi neļaujot ādai novecot.


Skaista sejas āda pēc 30, 40, 50 gadiem... tas nav brīnums, to sauc par apzinātu darbu ar sejas ādas lieliska izskata saglabāšanu!


Sejas masāža terapija ir pazīstama jau ļoti sen, atkal atsaukšos uz skaituma dievieti- Kleopatru…pat vēl senāk. Masāžas laikā muskuļi atbrīvojas no spriedzes, tiek izlīdzinātas smalkās sejas līnija, kuras ieraugot mēs nebūt neesam priecīgi, tai skaitā mīmikas krunciņu izlīdzināšana, nostiprina sejas muskuļus, normalizē mitruma līmeni, piešķir sejai mirdzumu.

Pirms sejas masāžas āda tiek attīrīta ar tai piemērotiem līdzekļiem (pārsvarā tiek izmantoti „Algotherm” sejas kosmētika), sejas ādas attīrīšanas laikā tiek noņemtas atmirušās sejas šūnas. Šī procedūra ietver sevī arī sejas masku. Kad seja ir attīrīta, tiek veikta galvenā procedūras daļa- masāža, pēc tam seja tiek attīrīta no masāžas krēma ar karsta dvieļa kompresi, un pabarota ar sejas ādas serumu - dažādiem krēmiem, kas risina noteiktas ādas nepilnības.

Masāža tiek veikta ar salīdzinoši vieglu pieskārienu. Masāža tiek veikta arī kakla daļai, kur āda ir īpaši maiga, un ātri zaudē savu dabisko elastānu.


Masāžas iedarbības rezultātā:

- Tiek uzlabots vispārējais sejas ādas izskats;

- Āda tiek attīrīta no atmirušajām šūnām;

- Tiek stimulēta asinsrite, kā rezultātā āda tiek barota ar skābekli un atgūst starojošu izskatu;

 - Samazina tūsku;

- Attīra poras;

-Palīdz mazināt muskuļu saspringumu, un rezultātā tiek saņemta dziļi relaksējoša procedūra;

- Āda tiek atjaunota, tiek izlīdzinātas mīmikas krunciņas;

- Tiek palielināta skābekļa piegāde audiem;

- Ādas mukuļi tiek tonizēti, āda kļūst elastīga;

- Sejas masāža uzlabo garastāvokli. 

 

 

Sejas klasiskā masāža                      Ilgums             Cena
sejas zonas masāža iekļaujot kaklu 40-50 min. 18 EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi