Reflektorā masāža pēdām

Pasaule attīstās lielos ātrumos, arī ikdiena ir saspringta, šādos apstākļos, kad nervi patstāvīgi tiek kairināti stress un satraukums ir kļuvis par normālu ikdienas parādību. Esmu droša, ja atsauksiet prātā vienas nedēļas sarunu/as ar draugiem, kolēģiem vai paziņām atradīsiet vismaz vienu tiešu apgalvojumu, ka šobrīd šis cilvēks ciešs no stresa, kam par pamatu var būt visdažādākie iemesli, sākot no bērnu audzināšanas, ikdienas mājas lietām, darba jautājumiem u.c. faktoriem.

 

Refleksoloģija kā tehnika Eiropā ir pazīstama jau no 19.gadsimta, taču patiesībā tā ir tikusi atklāta jau senajā Ēģiptē, Ķīnā un Japānā daudzus gadsimtus atpakaļ.

 

Refleksoloģijas pamats balstās uz to, ka pēdās atrodas visi mūsu organisma nervi, kas atbild par visu orgānu funkciju, internetā plaši ir skatāmas bildes, kur var redzēt, kā precīzi orgāni iedalās uz mūsu pēdas „kartes”. Vienkārši runājot, kreisā pēda atbilst ķermeņa kreisajai pusei un labā pēda ķermeņa labajai pusei. Masāža tiek veikta izmantojot dažādas kustības, tādas kā glaudīšana, rīvēšana, apļošana, kā arī masāžas laikā tiek izdarīts spiediens uz konkrētiem punktiem, kas nodrošina tiešu iedarbību uz kādu no iekšējiem orgāniem.

 

Refleksoloģija ir ieteicama, kā veseliem cilvēkiem, tā cilvēkiem, kam ir jūtams tieši mentālais nogurums vai gluži otrādi paaugstināta aktivitāte, kā rezultātā ķermenis ir noguris, bet smadzenes nepārstāj darboties pat naktī, kā rezultātā zūd veselīgs nakts miers.  

 

Masāžas iedarbības rezultātā:

- Tiek nodrošināta dziļa relaksācija, vispārēja ķermeņa atslābināšana;

- Noņemtas sāpes, kas radušās nogurušu pēdu rezultātā;

- Uzlabota vispārējā ķermeņa asinsrite, tai skaitā arī asins piegāde smadzenēm, aknām un citiem svarīgiem orgāniem;

- Samazina holesterīna līmeni;

- Mentālā stāvokļa stabilizēšana;

- Tiek samazināta hiperaktivitāte, kas radusies paaugstināta stresa rezultātā;

- Normalizēta gremošanas sistēma; 

 

Reflektorā masāža pēdām         Ilgums              Cena
Tikai pēdām 40 min. 20EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi