Detoksikācijas terapija pa posmiem

Šī procedūra sastāv no 3 daļām, pamats procedūrām ir viens, taču katram tiek sagatavota individuāli atbilstoša programma:

1. daļa ir Purva Karma, jeb organisma sagatavošanas posms, šeit maksimāli ķermenim tiek sniegtas rūpes no ārpuses, būtībā ķermenis tiek eļļots. Ieeļļots, tas tiek arī no iekšpuses.

Katram tiek sagatavota sava procedūru shēma, ir arī lietas, ko, ja klients vēlas var veikt pats mājās. Katram tiek sagatavotas atbilstošas viņam eļļas, zālīšu novārījumi un tml. Šis posms normālas (21.diena) terapijas ietvaros ilgst līdz 1 nedēļai. Pēdējā dienā tiek veikta visiem, bez izņēmuma tvaika procedūra.


2. daļa ir Pradhana karma, kas ir visas Panča karmas terapijas galvenā sastāvdaļa.

Tieši šajā posmā notiek atbrīvošanās no toksīniem, burtiskā nozīmē.

Klientam, atbilstoši viņam tiek noteikts viens konkrēts, vai vairāki veidi, kā notiks organisma attīrīšanās.

Visas šīs procedūras tiek veiktas tikai ar speciālista klātbūtni, ir cilvēki, kam tiek veiktas vairākas attīrīšanās fāzes, bet tad starp tām ir pauze, kuras laikā organisms atpūšas.

Attīrīšanās jeb detoksifikācija tiek veikta izmantojot:

  1. Vamana- jeb vemšana vienas dienas ietvaros (uzreiz piebildīšu, ka tā ir dabiski izraisīta, netiek ķermenis spiests ar varu, liekot 2 pirkstus mutē un tml.). Šo metodi izmanto, iesaka cilvēkiem, kam ir elpošanas ceļu problēmas- hronisks bronhīts, astma. Ieteicama, ja ir nosliece uz dažādiem iekaisumiem, kas saistīti ar ausīm, degunu, acīm, kaklu – mandelēm. Palīdz cilvēkiem, kam ir migrēnas.
  2. Virechana- vienas dienas zarnu attīrīšana (caureja). Šī metode tiek rekomendēta cilvēkiem, kam ir problēmas saistītas ar aknām – pēc ilgstošas alkohola lietošanas, zarnām- aizcietējumi, zarnu parazīti, hemoroīdi, asinīm (piemēram- ļoti slikta sejas vai ķermeņa āda). Īpaši efektīva cilvēkiem, kam ir regulāras galvassāpes.
  3. Basti- zarnu attīrīšana, izmantojot klizmas terapiju, šeit tiek izmantoti 2 veidi, ārstniecisko augu vai eļļas un augu novārījuma, ja ilgākam laikam, tad tiek izmantoti abi terapijas veidi. Terapija ir piemērota cilvēkiem, kam ir novēroti veselības traucējumi, kam par pamatu ir artrīts, attiecīgi ideāli piemērota cilvēkiem, kas ciešs no muguras lejas daļas sāpēm, zarnu darbības traucējumi – hroniski aizcietējumi, hormonālās sistēmas traucējumi- arī problēmas ar normālu menstruāciju ciklu. Emocionālie traucējumi- nemiers, trauksmes sajūta, bezmiegs, bezspēks un tml. Ideāli piemērota procedūra cilvēkiem, kas ciešs no aptaukošanās.
  4. Nasya- attīrīšana caur degunu, procedūras laikā, deguns tiek piepildīts ar eļļu un zāļu maisījumu. Procedūras iedarbība ir vērojama, ja klientam ir sīnusu problēmas, balss mēdz bieži aizsmakst (aizlūzt), stostīšanās, galvassāpes, ko izraisa deguna bloķēšanās.
  5. Rakta Moksha- asins attīrīšana izmantojot dēles. Es šo procedūru neveicu, taču, tā ir efektīvi pielietota vēža slimniekiem.

 

3.daļa ir Paschat karma jeb ķermeņa atjaunošanās posms.

Šī daļa notiek pārsvarā bez terapeita regulāras apmeklēšanas, un šajā posmā ļoti liela nozīme ir klausīt precīzi visus terapeita ieteikumus saistībā ar uzturu. Neviens Jums blakus nestāvēs, tieši tāpēc tik svarīgs ir pašmotivācija un gribasspēks. Uztura pamatā ir rīsi, tāpēc es iesaku, kādu laiku neēdiet rīsus, tad ar lielāku baudu ēdīsiet tos šajā procedūras posmā! 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi