Limfodrenāža - problēmzonām

Pirms stāstīt par pašu masāžas iedarbību, domāju, ka ir būtiski pāris vārdos pastāstīt par limfātisko sistēmu kā tādu. Limfa ir bezkrāsains šķidrums, kas aizņem vietu ap organisma šūnām. Limfa pēc sava sastāva līdzinās asins plazma, taču satur daudz zemākā koncentrācijā olbaltumvielas. Tā satur šķidrumu, taukus, proteīnus, un limfocītu (balto asins šūnu), kas ir vienīgās dzīvās šūnas limfātiskajā šķidrumā. Tā satur arī ūdeni un minerālvielas, kas veido limfas filtru no asinīm caur kapilāru sienu un mitrina šūnas. 

Katru dienu liels ūdens daudzums tiek filtrēts caur asins kapilāriem. Kapilāri absorbē nelielu daudzumu no ūdens un atkritumu vielām, bet ne visu no tā. Tālākā sadale notiek pa ķermeni, kur tālāk tie tiek nogādāti uz asins plūsmā. Limfātiskā sistēma, ir tā, kas nes atpakaļ asinsritē atlikušās vielas caur asinsvadiem un vēnām. Šī ķermeņa šķidruma pārstrāde palīdz izplatīt ķermenī nepieciešamās uzturvielas un būtiskus ķīmiskos savienojumus, kas pēc tam ir derīgi izmantošanai visām ķermeņa daļām. Limfa kustība notiek pa ķermeni caur limfmezgliem, kas tiek izplatīti pa visu limfātisko sistēmu. Limfmezgli ražo limfocītus un filtra mikroorganismus un citas daļiņas no limfas, tādējādi samazinot infekcijas risku. 

Pareiza limfas darbība nodrošina lielisku veselības stāvokli, stabilu imūnsistēmu un pareizu vielmaiņu. Ja ir sēdošs darbs vai mazkustīgs dzīves veids, ļoti bieži limfas plūsmā rodas sastrēgumu, tā rezultātu mēs varam redzēt, ja parādās, piemēram, tūska, celulīts.


Procedūra pēc savas būtības nav patīkama, jo masāžas kustības pārsvarā ir dziļas un sāpīgas, taču pēc masāžas nogurums ir kā ar roku noņemts un ķermenis dziļi atslābināts;


Masāžas iedarbības rezultātā:

- Tiek aktivizēta vielmaiņa;

- Uzlabota limfas plūsma, kā rezultātā arī vispārējā asinsrite;

- Tiek pastiprināti izvadīti organismā sakrājušos toksīnus;

- Tūska tiek samazināta, ar vairākām procedūrām tūsku ir iespējams likvidēt pavisam ;

- Tiek normalizēts spiediens;

- Tiek šķeltas celulīta šūnas, kā rezultātā āda tiek izlīdzināta;

- Ieteicama cilvēkiem ar paaugstinātu fizisku slodzi- sportistiem, jo izvada muskuļos sakrājušās pienskābes;

- Masāža var tikt veikta 2 – 3 reizes nedēļā, ja tai ir terapeitisks nolūks;

- Profilaktiskos nolūkos masāžu var veikt 1-4 reizes mēnesī;

- Masāžas iedarbība ir jūtama jau pēc pirmās reizes;

- Masāža ir droša arī grūtniecības laikā, tā tiek veikta tikai kājām, taču, lai Jums pašai būtu drošāk pirms apmeklējiet šo procedūru konsultējieties ar savu ārstu, jo viņš pārzina Jūsu veselības stāvokli un grūtniecības raksturu.

 

Limfodrenāžas masāža     Ilgums Cena
Problēmzonām 1 h 20EUR
Problēmzonas + roku muskuļi          1h 10 min.    23EUR
Visa ķermeņa masāža 1h 30 min. 28EUR

Atsevišķa ķermeņa zona,

piem. tikai kājas

40 min 15EUR

 

* Problēmzonas: kāju augštilbi no abām pusēm, iekļaujot gurnus, sāni (vai saucamie spārniņi, mīlas rokturīši) un  vēders.

 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi