Ķermeņa ietīšanas procedūras

Veicu 3 veidu ietīšanās procedūras:

1. SPA ietīšana ar īstu šokolādi, nevis šokolādes maska;

2. Ietīšana ar GERARD firmas želejas krēmu , kuras sastāvā ir pipari un kofeīns, ideāli piemērota, ja ir uzsākta kāda no anticelulītu masāžu kursiem;

3. Kā arī ietīšanu ar dubļiem, tiem ir 2 veidu varianti, viens ir bez aromātiskajiem piejaukumiem, un ir īpaši piemērots cilvēkiem, kuriem ir alerģiska āda, otrs ir ar ēterisko eļļu piejaukumu, kas padara šo procedūru īpaši baudāmu.  

 

Šāda veida procedūras ir ieteicamas, savienojumā ar citām procedūrām, piemēram, kopā ar kādu no masāžām, ideāli, ja kopā ar pēdu masāžu, vai kādu no galvas/ sejas masāžām, jo tad notiek aktīva darbība ar visu ķermeni. Ja tiek veiktas kādas no atslābinošajām ķermeņa masāžām, tad pēc masāžas šokolādes ietīšanas procedūra būs tieši laikā.

Ja ir uzsākta kāda no tievēšanas procedūrām, attiecīgi cīņa ar celulītu, tad ietīšana ir ieteicama veik kopā ar katru 3 un 6 masāžas reizi, ideāli, ja pirms tam ir veikta medus masāža, jo tad āda ir pamatīgi attīrīta, un āda spēs uzsūkt visu tai nepieciešamo.

Dubļu maskas var izmantot gan kā atslābinošu procedūru, gan arī terapeitiskos nolūkos, lieliski pastiprina limfas plūsmas darbību, uzlabo ādas vizuālo izskatu.  

 

Procedūras apraksts:

Pirms maskas, krēma uzklāšanas, āda tiek attīrīta ar skrubi, pēc tam skurbis tiek noņemts, tiek uzklāts galvenais produkts (šokolāde, dubļi, kanēļkrēms), pēc tam tiek veikta pati ietīšana, kas šokolādes un dubļu maskas gadījumā ir diezgan vaļīga, turpretī ja mērķis ir cīnīties pret nelīdzenu ādas virsmu, tiek veikta savādāka ietīšanās- ļoti cieša un vairs nav nebūt relaksējoša (redzams attēlā).  

 

Procedūras rezultātā (neatkarīgi no izvēlētā līdzekļa, vienk.kādam līdzeklim iedarbība noteiktā jomā ir spēcīgāka, kādam vājāka)

-          palīdz izvadīt sakrājušos toksīnus;

-          atslābina muskuļus noņem spriedzi;

-          izvada sakrājušās pienskābe no muskuļiem;

-          uzlabo limfas cirkulāciju;

-          stabilizē ādas mitruma līmeni

-          nogludina ādu, uzlabo tās tekstūru, rezultāts ir jūtams uzreiz;

-   ja tiek izmantots GERARD želejas krēms, tiek samazināts apkārtmērs, vidēji 1-2cm, bet tas nav ilglaicīgs, ja netiek veikts procedūru kurss, kura mēķis ir cīnīties ar celulītu; 

 

Procedūras galvenie panākumi ir - toksīnu izvadīšana no ādas, tās attīrīšana un formēšana!

 

Procedūra Ilgums                    Cena
Šokolādes ietīšana 40 - 50 min 20EUR
Dubļu maskas ietīšana  40 - 50 min 20EUR

Ādas nostiprinošā ietīšana ar

GERARD sildošo aplikāciju            

40 - 50  min  20EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi