Eļļas aplikācijas procedūra

Šajā procedūra  izveidoto atsevišķus traukus (apmales) no mīklas, iekš kuras tas tiek piepildīts ar ārstniecisku un siltu eļļa. Šai procedūrai ir ne tikai SPA masāžu efekti, kas atslābina muskuļus, tonizē un atbrīvo no sāpēm. Šī procedūra ir terapeitiski ļoti efektīva, īpaši izteikts efekts ir cilvēkiem, kam ir hroniska rakstura problēmas.Patiesībā šī ir viena no tādām procedūrām, kam ir patiesi grūti iedalīt pareizo atrašanās vietu mājas lapā, jo tā ir piemērota, gan veseliem, gan cilvēkiem ar veselības traucējumiem. 

Kati basti- procedūra paredzēta muguras lejas daļai. Pateicoties ārstnieciski sagatavotai eļļai tiks samazinātas sāpes. Tā kā tiek izmantota eļļa ar ārstnieciskām īpašībām, tā iedarbosies dziļi uz muskuļu audiem, līdz ar to būs ilglaicīgs efekts. Šī procedūra ir ļoti piemērota cilvēkiem, kam ir diska trūces disfunkcija, artrīts. 

 

Griva Basti

Ļoti līdzīga kati basti procedūrai, atšķirība vien nosaukumā, un vietai, kur sniegta šī procedūra. Šī procedūra tiek veikta uz kakla jeb sprandas. Attiecīgi efekts tieši šī rajona sāpju neitralizēšanā. 

 

Janu Basti

Siltas, ārstnieciskas eļļas liešana uz ceļa ir zināma zem nosaukuma janu Basti. Šī eļļa tiek likta, kā komprese mīklas “rāmī” eļļas daudzums ir tik liels, ka celis tiek pilnībā nosegts. Effektīva procedūra jau augstāk minētajos gadījumos, īpaši, ja ir bijušas ceļa traumas, kas iegūtas fizisku aktivitāšu rezultātā. Janu basti lieliski dziedē ceļu “krakšķēšanu”, kā arī, ja ir stīvas ceļu saites. 

 

Uro basti

Šāda veida terapija tiek veikta arī krūšu rajonā, un ir ieteicama cilvēkiem, kuriem ir plaušu vai sirds slimības un attiecīgi arī sāpes šajā reģionā. Palīdz arī hroniska klepus- bronhīta gadījumos, arī bērniem. 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi