Ajūrvēdas terapijas - slim. risinājums

Pateicoties ajūrvēdas senajai medicīnas sistēmai, ikvienam no mums ir iespēja jeb alternatīva izvēle atgūt veselību izmantojot dabiskus ārstniecības līdzekļus.

Ajūrvēdas pamatdoma balstās uz to, ka mēs katrs esam trīs došu kombinācija, attiecīgi, katrā no mums ir Vata, Pitta un Kapha... vesels cilvēks ir tāds, kuram šīs došas ir līdzsvarā. Par došām noteikti ir viena vai divas, kas ir izteiktākas...un, ja mēs salīdzinām lietas, kuras ēdam ikdienā ar ajūrvēdas ieteikumiem, tad būs liels pārsteigums, kad atklāsies, ka tik daudz ko jau darām automātiski, piemēram, neēdam riekstus, jo negribas, bet no ajūrvēdas viedokļa tas nemaz nav ieteicams tieši tā tipa cilvēkam.


Šajā sadaļā ir procedūras, ar ko var palīdzēt dažādu slimību gadījumos. Papildus es arī pēc konsultācijas varu rekomendēt vienk. vingrinājumus, kādus var pildīt pats mājās, ieteikt, ko labāk ēst, lai veselība atgrieztos.


Liela daļa no procedūrām, kas ir šajā nodaļā tiek veikta arī veseliem cilvēkiem, dažādās kombinācijās.

 

Apakšsadaļās, par procedūru terapeitiskajām īpašībām, īsumā:

  • Aksitarpana ir unikāla procedūra, kuras laikā uz acīm tiek klāta silta eļļa vai silts gī sviets. 
  • Basti procedūras- šajās procedūras  izveidoto atsevišķus traukus (apmales) no mīklas, iekš kuras tas tiek piepildīts ar ārstniecisku un siltu eļļa. Tiek veikta, muguras lejas daļai vai sprandai vai ceļiem vai uz krūtīm.
  • Karnapurana- procedūras laikā, auss tiek piepildīta ar siltu medicīnisko eļļu. 
  • Lepa- tā ir komprese ādai ar eļļu, vai augu pastu.
  • Parisheka- siltas eļļas vai ārstnieciska šķidruma pilināšana/ liešana uz vietas, kas ir sāpoša. 
  • Takradhara- Šajā procedūrā lieto dažādus šķidrumus visbiežāk siltu pienu, arī pienu ar gī sviestu, vai dažādi augu novārījumi kopā ar eļļu. 

 

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi