Padabhyanga masāža

Eļļas uzklāšana uz kājām un pēdām ir definīcija Padabhyanga masāžai. Šo masāžu var saukt arī vienkārši, par indiešu pēdu masāžu. Atšķirībā no refleksoloģijas pēdu masāžas, kur tiek masēta tikai pati pēda (gan virspuse, gan apakša), šīs masāžas laikā tiek masēta arī kāja zem ceļa, attiecīgi masāža ir no ceļa līdz pat pirkstu galiņiem.


Padabyanga kopumā sastāv no trīs posmiem: 

- klasiskās masāžas;

- masāžas ar kansa bumbu;

- marmas punktu masāžas. 

 

1. Klasiskās masāžas kustības ir berzēšana un glaudīšana, kas stimulē asins circulāciju un enerģijas plūsmu. Dzīvības enerģija (Prana) dabiski plūst lejup pa kāju līdz pat pirkstu galiem. Šīs kustības nodrošina efektīvu un tiešu prānas plūsmu, novēršot radušos bloķējumus tās ceļā.

Masāža pārsvarā tiek veikta ar sezama eļļu, taču ir iepējamas korekcijas, piemērojot citas eļļas, reizēm tiek likti klāt arī augu maisījumi.


2. Kansa bumbas masāža. Kā jau zināms, ajūrvēda izmanto gandrīz visu, arī metālus. Bumbas galvenās sastāvdaļas ir varš, cinks un alvas maisījums.

Varš palīdz samazināt sāpes, dedzinošu sajūtu- iekaisumu, artrītu, kā arī uzlabo hemoglobīna līmeni. Cinks palīdz nodrošināt pareizu imunitātes sistēmas darbību, gremošanas darbību. Alva samazina galvassāpes, novērš bezmiegu, kā arī uzlabo gremošanas sistēmas darbību.

Ar spēcīgām apļveida un glaudīšanas kustībām, samērcot bumbu eļļa vai Gī sviestā berzē kājas pēdu, un klients patiesi izbauda siltu, gludu sajūtu, pateicoties šai bumbai. Vēl svarīgāk, ka kansa vatki bumba piemīt dažādi labumi, tādi kā atslābina nogurušas pēdas, uzlabo kaulu kustību, nodrošina labu nakts miegu, var uzlabot arī redzi. Tā palīdz arī līdzsvarot bio-enerģiju, vai arī vienk. doshu darbību, balstoties uz ajūrvēdu, kas regulē ķermeņa funkcijas.


3. Marmas punkti ir svarīgi enerģijas centru, kas atrodas viscaur ķermenim (detalizētāku informāciju par tiem var lasīt sadaļā marmas punktu masāža).

Marmas punktiem ir tieša saistība ar ķermeņa iekšējiem orgāniem, ļoti daudzu marmas punktu atrašanās vieta sakrīt ar ķīniešu tradicionālās akupresūras metodes punktiem, taču to iedarbība var būt dažāda, balsoties uz spēka pielietojumu, kas marmas punktu masāžā ir atšķirīgs. Marmas punkti paši par sevi atšķiras izmērā, līdz ar to, tos var aktivizēt ar pirkstu nevis ar adatu.

Marmas terapija ir lielisks līdzeklis, kas nodrošina ķermeņa attīrīšanos un atjaunošanos. Darbojoties ar marmas punktiem, tiek nodrošināta arī negatīvo emociju samazināšanās, psiholoģisko bloku noņemšana, stresa samazināšana. 

 

Padabhyanga masāžas iedarbības rezultātā: 


- Veicināta ķermeņa iekšējo orgānu attīrīšanos;

- Atslābinātas nogurušas pēdas un kājas;

- Uzlabota asins un limfas sirkulāciju;

- Stiprinātas saites un skeleta sistēmu;

- Atlabināti kāju muskuļus, izvada pienskābes;

- Spēcinātas acis, veicina redzes uzlabojumus;

- Atjaunota ķermeņa dabisko enerģijas plūsmu;

- Nomierina prātu un ķermeni;

- Aktivizē psiholoģiskās aktivitātes;

- Nodrošina stabilu miegu;

- Samazina depresiju, stresu un satraukumu;

- Stabilizē ķermeņa dabisko enerģiju.  


Padabhyanga masāža          
Ilgums            Cena
Kājas (no ceļa) un pēdas 1h 21EUR
Kājas (no ceļa) un pēdas  40 min 18EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi