Shiroabhyanga - galvas masāža

Galvas, kakla un plecu masāža. Šajā procedūrā galvenais uzsvars tiek likts uz galvas masāžu. Fantastisks veids, kā atslābināties, samazināt spriedzi un smelties spēkus jaunām lietām. Galvas masāžas laikā tiek veicināta asinscirkulācija, stimulēta matu augšana un citi efekti, kas piemīt murdha taila procedūrām.

 

Galvā atrodas ļoti daudz svarīgi punkti, laikam tāpēc ir tik patīkami, ja frizieris mūs palutina ar vienkāršu galvas izmazgāšanu.

 

Shiroabyanga masāžas laikā, tiek veiktas dažādas kustības, tādas kā berzēšana, glaudīšana, matu celšana pie saknēm un citas labas sajūtu veicinošas masāžu kustības.


Masāžas process, un tās iedarbība:

Galva, kakls un pleci ir svarīgs enerģijas centri, cilvēka organismā. Ja Jums ir izteikta sajūta, ka esiet  noguris vai dusmīgs, ja spriedzei ir tendence uzkrāties, tad tās rezultātā Jūs iespējams jūtiet acu nogurumu un stīvumu kaklā un reizēm, pat var tikt novērota matu izkrišana. Indiešu galvas masāžas jeb shiroabhyanga laikā ir ievērots maigs ritms, kas palīdzēs novērst radušos radušos smadzeņu blokus un mazināt spriedzi ne fiziski, bet emocionāli, palīdzot nomierina garu un veicinot relaksāciju tādejādi atbrīvojot no stresa.

 

Indiešu galvas masāža tiek veikta ar klientam sēžot un klients var palikt daļēji vai pilnībā apģērbies.  Masāža ietver plecus, kakla daļu - muguras augšējās daļu, skalpu, pieres daļu un ausis. Masāžas ilgums ir tikai 40 minūtes, bet tā ir dziļi relaksējoša. 

 

Šī procedūra ir ideāli piemērota veselīgiem cilvēkiem, un var tik veikta bez ierobežojuma!


Šīs masāžas laikā tiek iekļauta arī marmas punktu aktivizācija! 

 

Shiroabhyanga Ilgums Cena
galvas masāža                             40 min                      18EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi