Shirsheka - eļļas liešana uz galvas

Procedūra shirasheka ir pazīstama arī ar nosaukumu shirodhara. Šī procedūra ir unikāla, jot ā ne tikai ārstē slimības, bet ir patiesi patīkama un baudāma. Šīs procedūras pamatā ir nepārtraukta ļoti siltas eļļas liešana (ar minimālu strūklu) uz pieres, kas pēc tam notek uz galvas skalpu. Šai procedūrai tiek izmantots speciāls instruments, kas ir pazīstams ar nosaukumu Dhara Yantra. Vienas procedūras laikā vidēji tiek iztecināts 1,5 litri eļļas. Šajā procedūrā terapeitiskos nolūkos var tikt izmantoti arī dažādu augu/zālīšu novārījumi, kas risina konkrētas galvas ādas problēmas. 


Shirahseka procedūrai piemīt visi murdha taila aprakstītajā sadaļā terapeitiskie efekti, taču īpaši šī procedūra ir ieteicama, ja :


- Mentāls stress;

- Paaugstināta aktivitāte- hiperaktivitāte;

 - Dermatoloģiskas problēmas, piemēram , izsitumi;

- Galvassāpes;

- Trauksmes sajūta;  

- Psiholoģiska rakstura traucējumi;

Bezmiegs;

- Mentāls nogurums. 

 

Kā jau daudzi no Jums nojaušs, ka procedūrā izmantojamais eļļas daudzums ir diezgan dārgs pasākums,  man ir laba ziņa, ja tiek veikts procedūras kurss (nevis vienreizējs - relaksācijas pasākums) ir iespēja katra klienta eļļu uzglabāt un izmantot to visa procedūras kursa ietvaros. Eļļu drīkst atkārtoti izmantot līdz 6 reizēm (katram klientam savu). Ja ir vēlme klients katru reizi var izmantot jaunu eļļu. Ja izmanto savu eļļu procedūra kursa ietvaros, tad tikai pirmajā reizē Jūs maksājiet zemāk norādīto cenu, pēc tam, par procedūru ir jāmaksā tikai 12Ls! Par eļļu izvēli labprāt Jūs konsultēšu! 

Shirsheka Ilgums Cena
ar olīveļļu                             1h                            30EUR
ar mandeļu eļļu 1h  40EUR
ar sezameļļu 1h 40EUR

Kontakti

Kabinets atrodas studijā EGOmāne www.egomane.lv  Lāčplēša un Tērbatas

ielas krustojumā,

detalizēta informācija piesakoties!

 

Aija Bandere

tel.: 29934806

aija@egomane.lv

www.bandere.com

 

Darba laiks pēc pieraksta! 

Īpašie draugi